Poznaj drogę od projektu do realizacji. Bo dobra inwestycja to efekt współpracy trzech stron: inwestora, architekta i wykonawcy.

Krok 1

Spotkanie

Współpracę rozpoczynamy od niezobowiązującego i bezpłatnego spotkania, podczas którego poznajemy Twoje potrzeby. Wspólnie omawiamy efekt, jaki chcesz osiągnąć i ustalamy wszystkie niezbędne szczegóły, m.in. terminy realizacji, płatności czy obowiązki zespołu. To niezwykle ważny etap, który pozwala nam przygotować finalną ofertę. Zaczynamy działać, dopiero gdy dajesz nam zielone światło. Wtedy sprawnie załatwiamy formalności i przechodzimy do kolejnego kroku.

Krok 2

Projekt funkcjonalny

Pracujemy kompleksowo – zaczynamy od inwentaryzacji, następnie ustalamy funkcje pomieszczeń i rozkład przestrzeni z uwzględnieniem elementów wyposażenia. Korzystamy ze znajomości zasad ergonomii, co pozwala nam urządzać wnętrza, które wspierają Twoje codzienne działania. Zapewnimy Twojemu domowi funkcjonalny układ, a Tobie komfortowe korzystanie z jego przestrzeni. Przedstawimy Ci od 2 do 3 propozycji w postaci rzutów.

Krok 3

Projekt wizualny

Kiedy znamy rozmieszczenie przestrzeni, czas na aranżację wnętrza.Bierzemy pod uwagę Twój gust lub pomagamy Ci odnaleźć stylistykę, w której poczujesz się „jak u siebie”. To moment na dobranie odpowiedniej kolorystyki, materiałów, mebli oraz innych elementów wyposażenia. Właściwą atmosferę wnętrza tworzy gra świateł i detale. Dlatego całość dopełniamy odpowiednim oświetleniem i rozwiązaniami technologicznymi. To wszystko zobaczysz na wizualizacjach 3D.

Krok 4

Projekt wykonawczy

Z myślą o wykonawcach sporządzamy niezbędną dokumentację techniczną projektu. Wszystkie rzuty pomieszczeń oraz rysunki branżowe przekazujemy Ci w dwóch formach – papierowego wydruku i cyfrowych plików. Na Twoje życzenie sporządzimy listę zaufanych i polecanych przez nas wykonawców. Otrzymasz także spis wykorzystanych elementów wyposażenia. Ich dokładne parametry, liczbę, ceny i namiary na miejsca, w których można je kupić. Wszystko dostosowane do Twojego budżetu.

Krok 5

Nadzór autorski

Ostatnia faza realizacji oznacza, że czuwamy nad tym, aby wykonanie było zgodne z projektem. Jest to również ostatni moment na wprowadzenie optymalnych rozwiązań. W tej decydującej dla realizacji chwili dbamy o dopilnowanie wszystkich punktów umowy zawartej na pierwszym etapie. Z Twoją nową przestrzenią jesteśmy na 100%, dlatego Ty w tym czasie możesz spokojnie zająć się swoim biznesem, iść na trening lub na spacer z rodziną.