Wystarczy, że w biznesie trzymasz rękę na pulsie. Inwestycję oddeleguj projektantom i miej więcej czasu dla siebie. Trafne decyzje uchronią Cię przed kosztownym zmianami. Zobacz, co dla Ciebie zrobimy.

Projekt funkconalny

Wywiad

Dokładnie poznajemy Twoje oczekiwania. Drążymy, pytamy, analizujemy, doradzamy i odradzamy. Przepuszczamy pomysły przez filtr doświadczenia. Wszystko po to, żebyś na etapie końcowym stwierdził: „O to mi chodziło!”. Dlatego Ty też zadajesz nam dużo pytań. Ze spotkania wychodzisz z zakresem prac, wyceną i jasną wizją.

Inwentaryzacja

Dalmierz, aparat i miarka idą w ruch! Pomiary z natury pozwalają bardzo szczegółowo przygotować projekt. Sprawdzamy wymiary ścian, lokalizację gniazd i włączników. Zwracamy uwagę na rewizje i nietypowe elementy architektury we wnętrzu. Jeśli nie ma możliwości pomiaru, bazujemy na rzucie deweloperskim.

Opracowanie

Inwestycja wędruje do świata cyfrowego. Na początku w formie rzutu z góry. Zaznaczone są na nim wymiary wyposażenia, ich lokalizacja oraz odległości między nimi. Dzięki temu szybciej podejmiesz decyzję.

Projekt wizualny

Aranżacja to najprzyjemniejszy etap, zarówno dla Ciebie, jak i projektantów. Łączymy materiały, struktury, mieszamy kolory, bawimy się formą, detalem i światłem. Szukamy równowagi między funkcjonalnością a estetyką. Na tym etapie wnętrza nabierają kształtu na wizualizacjach, a inwestor rumieńców na twarzy ;) Czujesz się, jakbyś stał we wnętrzu swojej inwestycji.

„Całość została zaprojektowana bardzo starannie i spójnie, a ponadto zostało wykonane praktycznie pod naszą nieobecność. Zaufaliśmy Pani i nie zawiedliśmy się.”

— Marek W.

Rysunki techniczne

Punkty świetlne

Ma być świetliście i nastrojowo. Zależy nam, abyś komfortowo korzystał ze stref świetlnych. Na rzucie widzisz oznaczone punkty wraz z informacją, który włącznik zapala daną sekcję.

Gniazda

Ma być praktycznie. Gniazda są zaplanowane tak, abyś wygodnie i bezpiecznie używał sprzętów, np. rozłożył się z laptopem na kanapie. Na rzucie zaznaczamy ich rozmieszczenie, odległości, wysokości oraz przeznaczenie.

Hydraulika

Inaczej wod-kan. Dbamy o to, aby baterie i kafle współgrały ze sobą – wyznaczamy miejsce i wysokość przyłączy, planujemy kompozycję z układem kafli czy wyposażenia.

Zmiany budowlane

W razie potrzeby wykuwamy dla Ciebie spadek pod odpływ liniowy, przestawiamy ścianę albo murujemy drzwi. Wszystkie potrzebne informacje, wraz z wymiarami i zastosowanymi materiałami, dostajesz opisane na rzucie

Posadzki

I znowu dbałość o najmniejsze szczegóły. Otrzymujesz precyzyjnie rozrysowany układ kafli. Wyznaczamy miejsce rozpoczęcia układu. Dzięki temu unikasz małych, ciętych kafli w istotnych momentach. Chyba, że na podłodze chcesz mozaikę ;)

Sufity podwieszane

Opisujemy wymiary, precyzujemy wysokości, ustalamy wnęki na karnisze i oświetlenie. W końcu inwestor musi mieć równo pod sufitem ;)

Okładziny ścienne

Czas na rozrysowanie ważnego elementu wystroju wnętrza. Na rzucie oznaczamy kolorystykę, lokalizację i układ tapet lub okładzin ściennych.

Kafle łazienkowe

Podobnie jak w przypadku projektu posadzek i tutaj precyzja ma znaczenie. Przygotowujemy widoki ścian z rozrysowanym układem kafli, zaznaczonym miejscem rozpoczęcia układu, oznaczoną kolorystyką oraz informacją na temat ilości kafli.

Szkło

Rysunek zawiera informacje na temat wszystkich szklanych elementów we wnętrzu, np. lamp, blatów, luster czy umywalek.

Lista wyposażenia

Wstępny zalążek powstaje już na etapie aranżacji, a ostateczną wersję (w formie arkusza kalkulacyjnego) otrzymujesz na etapie rysunków. Zawiera ona wszystkie informacje potrzebne do sprawnego złożenia zamówienia.

Nadzór autorski

Na etapie realizacji projektu, wykonawca potrafi dorzucić swoje trzy grosze, często w dobrej wierze. Jeśli nie ma nikogo, kto nad tym zapanuje, efekt końcowy zwykle rozmija się z projektem. Nadzór autorski ogranicza radosną twórczość fachowców do minimum. W jego skład wchodzi omówienie z wykonawcami założeń projektu i ustalenie szczegółów. Czuwamy nad tym, by realizacja przebiegała zgodnie z projektem.

„Nawet przez moment nie żałowałam decyzji o wyborze pomocy projektanta, a właściwie konkretnie Pani. Uważam że to jedna z najlepszych decyzji przy wykańczaniu mieszkania.”

— Justyna M.

Meble na wymiar

Projekt

Meble mają nie tylko dobrze wyglądać, ale też spełniać swoje zadania. Dlatego projektujemy je na wymiar, z dokładnym opisem materiałów i wymiarów. Uwzględniamy trzy elementy: funkcjonalność, ergonomię i estetykę.

Wykonanie

Nasz zespół stolarzy przygotowuje meble zgodnie z projektem dostarczonym przez projektanta. Nie ma mowy o przypadkowości, dlatego każda realizacja jest szczegółowo omawiana i sprawdzana pod kątem zgodności z projektem.

Montaż

Montaż gotowych mebli wieńczy dzieło. Odbywa się przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa – tak, by nie ucierpiały same meble ani wnętrze.

Obejrzyj projekt
wzorcowy
Pokaż