Miód

Miód

TYP
DOM JEDNORODZINNY
METRAŻ
130 M²
RYNEK
PIERWOTNY
ZAKRES PRAC
PROJEKT I ARANŻACJA

Tym razem mieliśmy przyjemność przygotować projekt wnętrz domu o powierzchni 130 metrów. Domu położonego w cichej i urokliwej okolicy, pod lasem. Chcieliśmy aby wnętrza poprzez swój spokój, harmonię nawiązywały do spokoju okolicy, w której znajduje się dom. Wnętrza mają dać odczucie ciszy, relaksu, pozwalając na odpoczynek od miasta.

Wnętrze salonu z jadalnią utrzymane jest w stylu modern classic, to połączenie prostych i nowoczesnych form z delikatną sztukaterią.
W kuchni panuje minimalizm form, mebli i detali. Dzięki niskim szafkom wiszącym, kuchnia wydaje się lekka. Daje to również możliwość na wyeksponowanie dekoracyjnej marmurkowej ściany.
Hol, to miejsce zapraszające do środka. Może być spokojny może zaskakiwać. Tym razem poszliśmy w drugim kierunku. Mamy tu duże podświetlone lustro w ramie, na nim nietypowo zawieszony obraz. Całość uzupełnia pufa w odważnym kolorze
Pokój spełnia dwie role: sypialni i miejsca do nauki. Sypialnia została utworzona we wnęce, łózko wraz z wykładziną uniesione jest na podwyższeniu, co tworzy granicę dla dwóch przestrzeni.
Łazienka ma nietypowe rozwiązanie. Dobudowaliśmy dwie ścianki by stworzyć osobną przestrzeń wydzielającą wannę i umywalkę od muszli i prysznica. Utworzyliśmy też tak ja w przypadku pokoju stopień, który pozwolił na wyznaczeni granic, ale również montaż odpływu liniowego pod prysznicem.
Miód Następny Monstera