Amber

Amber

Typ
Apartament
Powierzchnia
120 m²
Zakres prac
Projekt i aranżacja, meble na wymiar
Dodatki
Kler

Elegancki, wyjątkowy, ponadczasowy. Niewielu z naszych klientów decyduje się na taki styl, tym bardziej projekt sprawił nam wielką przyjemność. Ze względu na upodobania klientów panuje tu ciepła, naturalna kolorystyka, delikatnie i subtelnie otula, nadaje lekkości.

Widok na jadalnię
Kanapa ze stolikiem
Widok ogólny na kuchnię i jadalnię
Otwarta przestrzeń zobowiązuje do dopracowania każdego szczegółu i zachowania spójności pomiędzy pokojami z niewidzialnymi ścianami. Całość się uzupełnienia, nic tu nie dominuje. Powtarzające się elementy, jak na przykład zasłony czy lampy, pomagają zespolić całość.
Orzechowy stół i witryna
W jadalni warto zwrócić uwagę zarówno na piękny orzechowy stół, jak i witrynę. Witrynę zaprojektowaliśmy tak, by nawiązywała do kuchni, ale sprawdziła się również jako osobny, ozdobny mebel, stąd pomysł na lustrzane plecy i jedną orzechową półkę pośród białych.
Wyspa w kuchni i jadalnia
Wyspa idealnie się sprawdza, jeśli lubimy gotować grupowo lub podczas gotowania przyjmować gości. Nam dodatkowo udało się usytuować ją tak, aby była skierowana w stronę okien.
Wyspa w kuchni i witryna
Okap i szafki w kuchni
Okap, szafki i zlew w kuchni
Kuchnia to typowo klasyczne rozwiązanie: stylizowane, zdobione fronty, ściany i blaty pokryte kamieniem. Kamień na ścianie ułożony nietypowo, z mniejszych formatów, z przesunięciem.
Okap, szafki i zlew w kuchni - widok od witryny
Salon z telewizorem
W salonie nie mamy standardowego ustawienia sof względem telewizora. Ustawione są naprzeciwko siebie. Mimo że telewizor jest duży, pierwsze skrzypce grają tu domownicy zasiadający naprzeciwko siebie.
Widok na salon z kuchni
Świeczniki
Stoliki w salonie
Widok ogólny na salon
Sofa ze stolikiem
Wnętrze gabinetu
Toaletka w sypialni
W sypialni jak zawsze stawiamy na piękne łóżko z tapicerowanym zagłówkiem. Tu zagłówek wypełnia całą ścianę i staje się główną ozdobą. Zależało nam na tym, aby sypialnia robiła wrażenie, nie tylko na wejściu, ale również w momencie odpoczynku w łóżku. Stąd wybrałyśmy mało spotykaną, delikatną tapetę, ułożyliśmy ją od pewnej wysokości, a dół został wykończony ozdobnymi panelami.
łóżko z tapicerowanym zagłówkiem
Lampa w sypialni
Wnętrze łazienki
Widok na zlew z lustrem
eleganckie umywalki i piękna mozaika nad wanną
Łazienka jest nieznacznie bardziej nowoczesna od pozostałych pomieszczeń, ale dalej utrzymana w klasycznym stylu. Warto tu zwrócić uwagę na wyszukaną formę eleganckich umywalek i piękną mozaikę nad wanną i na ścianie z drzwiami.
Zlew w łazience gościnnej
Natomiast łazienka gościnna całkowicie wtapia się w stylistykę całego apartamentu. Mamy tu modny ostatnimi czasy marmur, ale w nietypowym połączeniu - z pasiastymi pionowymi kaflami, które tworzą poczucie wizualne, jakby na ścianach była tapeta. Warto też zwrócić uwagę na lustro na całej ścianie oraz piękną orzechową szafkę umywalkową.
Łazienka gościnna - widok ogólny
Zlew i lustro
Amber Następny Pan Tadeusz