W chmurach

W chmurach

Typ
Apartament
Powierzchnia
70 m²
Zakres prac
Projekt i aranżacja

Projekt apartamentu w najwyższym budynku we Wrocławiu, wykonany dla Evoluxury Apartments. Założeniem było stworzenie prostego, nowoczesnego, ale i eleganckiego wnętrza. Ponieważ apartament jest na wynajem, właścicielom zależało, aby pojawił się też element nie tyle dominujący, co charakterystyczny, łatwo rozpoznawalny. Tu postawiliśmy na dużą ażurową lampę.

Fornir z orzecha amerykańskiego, ożywia i przełamuje delikatne beże. Sprawia, że wnętrze staje się bardziej wyraziste i kontrastowe.
Wnętrza mimo prostych form, są subtelne i delikatne. Wpływa na to raz narzucona ciepła i przyjemna w obiorze kolorystyka, która łagodnie przechodzi przez wszystkie pokoje.
W łazience zależało nam na stworzeniu wygodnej przestrzeni, stąd duży prysznic z drzwiami przesuwnymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można swobodnie korzystać z toalety przy otwarty prysznicu.
Dodatki to ważny element wystroju, bez niego wnętrze byłyby bez wyrazu. W sypialni postawiliśmy na modną butelkową zieleń, która idealnie komponuje się z pozostałymi stonowanymi kolorami ziemi.
W chmurach Następny Jak w domu