Jak w domu

Jak w domu

TYP
Dom szeregowy
POWIERZCHNIA
150 M²
ZAKRES PRAC
Projekt wnętrza

Jedna z naszych realizacji, do której po wejściu poczujesz się "jak w domu". Czuć zapach świeżo upieczonego ciasta i kawy. Do wspólnego wypoczynku zachęca wygodny narożnik, gotowania przestronna kuchnia, do biesiadowania zaprasza drewniany stół. Dopełnieniem całości jest piękny taras z ogrodem, zaprojektowany i wykonany przez właścicieli domu.

Widok ogólny na jadalnie
Widok ogólny na jadalnie
Co wpływa na ciepły i przyjemny odbiór wnętrza? Jedną z głównych ról gra tu drewno, naturalny i ponadczasowy materiał. Drewniany stół został wykonany na specjalne zamówienie, deski podłogowe były odpowiednio wyselekcjonowane.
blat z krzesłami
stół z krzesłami
Kuchnia z wyspą i krzesło
doniczka z kwiatem
Widok na kuchnie - blat i okap
Kamienny blat i dwukomorowy zlew
W kuchni warto zwróć uwagę na kamienny blat, długi i wygodny przy codziennych pracach. Znajdzie się tu miejsce na wszystko i czas na wszystko, również na kawę ze znajomymi.
Widok ogólny na szafki kuchenne
Widok na matowe powierzchnie
W kuchni królują przepisy. Przepis na udany projekt kuchni? Wrzucamy powierzchnie matowe i błyszczące, mieszkamy gładkie i strukturalne, jasne i delikatne przełamujemy, ciemnymi i kontrastowymi. I kuchnia gotowa.
Struktura stołu z bliska
Łazienka dla gości zaprojektowana została jak pokój. Kafle mają imitować strukturalną tapetę, duże lustro z wiszącą szafką przykuwać uwagę. Muszla za to ma się wtapiać w białe tło zabudowy meblowej.
Widok ogólny na łazienkę
Zlew w łazience
Kran i zlew w łazience dla gości
Część salonu
Widok na łazienkę główną
Główna łazienka jest również pokojem, salonem kąpielowym. Znalazło się tu miejsce na prysznic, ale też wannę wolno stojącą. Wielkość pomieszczenia oraz okno pozwoliły nam przełamanie kafli dekoracyjną i elegancką tapetą w pasy.
Zlew w łazience głównej
Wanna w łazience głównej
Jak w domu Następny Hjort