O nas

Architekci

Od wielu lat profesjonalnie pomagamy kreować przestrzeń mieszkań, domów, obiektów użytkowych. Projekty opieramy na bazie inwencji twórczej, zdobytej wiedzy i doświadczenia. Dużą wagę przykładamy do jakości komunikacji i relacji z Klientem. Przyjemna atmosfera przy współpracy i dobra komunikacja, odgrywa ważną rolę, w drodze do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Projektowanie

Projektowanie to sztuka dodawania i odejmowania. Łączenia materiałów, struktur, mieszania barw. To umiejętne wykorzystywanie przestrzeni, wyszukiwanie i tworzenie funkcjonalności. To podróż, w trakcie której, przeprowadzimy Cię jak za pomocą niewidzialnego sznurka, przez wszystkie etapy by wspólnie dotrzeć do celu.

Realizacja

Dobry projekt, musi być poparty dobrą realizacją. Dlatego też dysponujemy własną pracownią meblową w ramach której jesteśmy w stanie zrealizować nawet najśmielsze pomysły. Dbamy o jakość na każdym etapie powstawania mebli.

Współpracujemy również ze sprawdzonymi zespołami od wykończeń mieszkań. Nadzór autorski, który oferuję, sprawia że wdrażany projekt idzie sprawnie, zgodnie z planem, a wszelkie napotkane problemy szybko odchodzą w zapomnienie.

Serdecznie zapraszam Cię do współpracy, by razem stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

Aneta Hudyma i Anna Żerdzicka  —  Architekci The Origin