Architekt wnętrz Wrocław

Architekt wnętrz z Wrocławia

– kilka słów o nas.

Od blisko dekady pracujemy jako architekt wnętrz we Wrocławiu. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, projektowaniem mebli. Projektujemy również wnętrza użyteczności publicznej, takie jak biura, restauracje czy apartamenty hotelowe. We wnętrzach dużą wagę przykładamy do funkcjonalności, zgodności z ergonomią, a także walorów wizualnych i estetycznych. W projektowaniu bardzo istotne jest to, aby wnętrze współgrało z osobowością, a także stylem życia Klienta. Każdy projekt szyty jest na miarę, dopasowywany do potrzeb i co najważniejsze budżetu Inwestora. Dzięki temu, na swoim koncie mam wiele udanych realizacji i wielu zadowolonych klientów.
Zdjęcie sypialni – The Origin – Architekt Wnętrz Wrocław Zdjęcie sypialni – The Origin

 

Architekt wnętrz we Wrocławiu

– co oferujemy?

W ramach współpracy z wrocławskim architektem wnętrz The Origin, otrzymasz kompleksowy projekt wnętrza. W skład projektu wchodzi zestaw rysunków technicznych, począwszy od układu funkcjonalnego, projektu elektryki, hydrauliki, poprzez projekt posadzek, układu kafli, kończąc na projektach zmian budowlanych, rysunkach sufitów podwieszanych, kalkulacji zawierającej zestaw materiałów, mebli i wyposażenia. Oprócz tego dostaniesz pakiet wizualizacji, dzięki którym, w łatwy i przystępny sposób zobrazujesz sobie wizję swojego wnętrza. Etapem wieńczącym współpracę jest nadzór autorski, za sprawą którego, ograniczysz wizyty na budowie i kontakty z podwykonawcami do minimum. Po wdrożeniu projektu, pozostanie uczczenie współpracy lampką szampana.

 

Architektura w The Origin

– co zaoszczędzisz?

Współpracując z architektem wnętrz we Wrocławiu, możesz zaoszczędzić wiele. Przede wszystkim czas, nerwy, kłótnie z drugą połową, konflikty z opornymi podwykonawcami. Ominie Cię wiele trudnych decyzji do podjęcia oraz problemów do rozwiązania. Realizując wcześniej przygotowany plan, nie narazisz się także na dodatkowe koszta finansowe, a urządzanie nowego mieszkania, nie przerodzi się w zły sen.

The Origin, zaprasza Cię do owocnej współpracy.